MaxBud Centrum Kostki Brukowej
Notice (8): Undefined variable: activePage [APP/views/layouts/default.ctp, line 62]
pokaż

Asortyment

strona 7 z 9
Piccola Piccola

Kostka Piccola to niezastąpiony materiał wszelkich aranżacji opartych na łukach, kołach i okręgach. Swoją plastyczność Piccola zawdzięcza formie, w której występuje. Pięć różnej wielkości trapezów tworzy system o dużych możliwościach aranżacyjnych. Drobne elementy zgrabnie układają się w gęste wzory, sprawiając, że nawierzchnia jest wiodącą ozdobą posesji.

więcej
Picola Picola

Płukana powierzchnia szlachetnych płyt Picola i wyraźnie widoczne otoczaki doskonale komponują się wśród zieleni. Bliskie naturze kolory subtelnie harmonizują z otoczeniem.
Płyty zwracają uwagę obfitością kamyków i wyraźnie porowatą fakturą.

więcej
Plato Plato

Kostka brukowa Plato to nowoczesne i wygodne rozwiązanie do aranżacji nawierzchni
wokół domu i w ogrodzie. Duże, wygodne formaty nierównomiernie ubarwionych kamieni
dają nieograniczone możliwości tworzenia prostych, lecz eleganckich przestrzeni.
Bruk Plato dostępny jest w ciepłej i zimnej kolorystyce, która doskonale współgra
ze szlachetnymi kostkami brukowymi, a łączenie dużych kamieni Plato z małymi,
bez fazowymi kostkami (np. Naturo), pozwala kreować interesujące wzory i dekory.
Wykorzystaj możliwości aranżacyjne!

więcej
Płyta ażurowa Płyta ażurowa

Poprzez wzornictwo i parametry techniczne płyta ażurowa wykorzystywana głównie jest w budowie parkingów, podjazdów garażowych, spadków w terenie. Ażury wypełnia najczęściej trawa lub drobne kruszywo co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszej galanterii betonowej przez długi okres czasu bez ingerencji człowieka. 

więcej
Płyty Gresowe z efektem betonu Płyty Gresowe z efektem betonu

Zewnętrzne płytki gresowe o modnym wyglądzie betonu
Współczesne projekty architektoniczne i aranżacyjne bardzo często bazują na materiałach, które przyciągają wzrok surowym obliczem i swego rodzaju bezpretensjonalnością. Taki właśnie jest beton, z charakterystyczną dla niego strukturą i paletą barw opartą głównie na chłodnych szarościach. Materiał ten stał się także inspiracją dla twórców gresów porcelanowych EVO_2/E™, którzy stworzyli kolekcję ultranowoczesnych płyt, wizualnie nawiązujących do pierwowzoru, lecz o lepszych właściwościach i parametrach technicznych. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl 

więcej
Płyty Gresowe z efektem drewna Płyty Gresowe z efektem drewna

Zewnętrzne płytki gresowe o wyglądzie drewnianych desek
Naturalne drewno od dawna urzeka szlachetnym wyglądem, zróżnicowaną kolorystyką i bogactwem faktur. O ile jednak wewnątrz pomieszczeń ten materiał wykończeniowy można wykorzystywać w dowolnych konfiguracjach, o tyle na zewnątrz nie zawsze sprawdza się on równie dobrze. Dotyczy to szczególnie miejsc narażonych na duże obciążenia, działanie wilgoci, a także zmiennych warunków atmosferycznych, czyli podjazdów garażowych, chodników, obrzeży i wnętrz basenów lub stref rekreacyjnych w ogrodzie. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl  

więcej
Płyty Gresowe z efektem kamienia Płyty Gresowe z efektem kamienia

Zewnętrzne płyty gresowe, które wyglądają niczym kamień naturalny
Naturalne skały, takie jak marmur, piaskowiec czy granit, imponują szlachetnym obliczem i ponadczasową elegancją. Inspirują również projektantów do tworzenia wyjątkowych materiałów wykończeniowych – wytrzymałych, stylowych i niezwykle uniwersalnych. Taka właśnie jest kolekcja innowacyjnych gresów porcelanowych EVO_2/E™, inspirowana wyglądem prawdziwych skał: od jasnego wapienia, marmuru czy piaskowca, po głębokie odcienie granitu i wulkanicznych głazów. 

Więcej informacji na stronie: www.ceramic.libet.pl

więcej
Płyty tarasowe Unique Stone Płyty tarasowe Unique Stone

Płyta tarasowa Unique Stone (prostota formy, funkcjonalność) ma szerokie zastosowanie na miejskich pasażach, skwerach i chodnikach, ale przede wszystkim płyty tarasowe Unique Stone nadają się do tworzenia unikalnych kompozycji zarówno wokół domu, a także w ogrodzie, na tarasie, balkonie jak również wokół basenu. 

więcej
Quadra Maxi Quadra Maxi

Quadra Maxi to wyjątkowe połączenie kwadratowego formatu popularnych płyt tarasowych Maxima z ciekawą fakturą produktów płukanych.

Co ciekawe, Quadra Maxi znakomicie sprawdzi się nie tylko na tarasach. Świetnie wygląda również w alejkach, na ścieżkach ogrodowych, dziedzińcach i różnego rodzaju placach. Nadaje każdemu z tych miejsc wyjątkowy, subtelny urok. 

więcej
Quadro Quadro

System Quadro, podobnie jak Modena, umożliwia tworzenie matematycznych układów, choć obie grupy różni nieco kształt i wielkość poszczególnych form. Prosty kształt i powierzchnia kostek Quadro jest bardzo praktyczna. Poszczególne elementy nie posiadają bocznych faz dzięki czemu fugi są wąskie i bardzo regularne.

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 324701196
kom. (+48) 785244255
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER