MaxBud Centrum Kostki Brukowej
Notice (8): Undefined variable: activePage [APP/views/layouts/default.ctp, line 62]
pokaż

Asortyment

Kostka brukowa Bruk Prosty I Kostka brukowa Bruk Prosty I

Prostota kształtu, regularne linie i mikrofaza tego modelu kostki brukowej pozwala właścicielowi na utrzymywanie powierzchni w jak najlepszym porządku. Kostka brukowa Prosty Bruk I fantastycznie nadaje się na tarasy i pod altanki. Wzór dostępny również w opcji postarzanej Nestor. 

więcej
Kostka brukowa Bruk Prosty II Kostka brukowa Bruk Prosty II

Zmodyfikowana wersja Bruku Prostego I o nieregularnej powierzchni kostki brukowej, która nadaje jej wyjątkowy i wyrafinowany wygląd. Bruk Prosty II to kostka brukowa idealnie nadająca sią do architektonicznych aranżacji ogrodów i placów przydomowych. 

więcej
Kostka brukowa Bruk Staromiejski Kostka brukowa Bruk Staromiejski

Oryginalny wygląd i kształt tworzą z tego wzoru unikalną kostkę brukową. Poprzez nieregularną linię tej kostki można osiągnąć niebanalną i jednolitą powierzchnię. A dzięki niezłym wynikom wytrzymałościowym Bruk Staromiejski można swobodnie układać na wielkich przestrzeniach. 

więcej
Kostka brukowa Fantazja Kostka brukowa Fantazja

Jak sama nazwa wskazuje bruk o wręcz fantazyjnych możliwościach. 7 elementowy wzór tej kostki pozwala na nieograniczone zastosowanie. Kostka brukowa Fantazja jest znakomita do budowy ogrodowych ścieżek, skwerów czy okalania drzew, oczek wodnych etc. Często stosowana jako element wykończeniowy do innych rodzajów kostek brukowych. 

więcej
Kostka brukowa Malibu Kostka brukowa Malibu

Estetyka i dostojność ponad wszystko. Przy odpowiedniej kompozycji kostka brukowa Malibu stwarza niesamowity efekt wizualny. To właśnie Malibu przełamuje charakter prostej nowoczesności. Kostki brukowe Malibu są perfekcyjne przy zastosowaniu na wielkich powierzchniach, przede wszystkim poprzez swoje gabaryt. 

więcej
Kostka brukowa Mosaic Kostka brukowa Mosaic

Klasyczne piękno kostki Mosaic przywodzi na myśl antyczną kamienną mozaikę. Różnej wielkości prostokąty tworzą elegancką i harmonijną w formie nawierzchnię. Wzór Mosaic składa się z trzynastu kostek. Dostępny w wersjach: Colormix, postarzanej Nestor i płukanej Callisto. 

więcej
Kostka brukowa Nestor Kostka brukowa Nestor

Postarzane kostki brukowe to replika średniowiecznego kamiennego bruku. Każda kostka jest niepowtarzalna, na każdej inaczej bądź w innym miejscu brzegi zostały obtłuczone, aby jak najwierniej odwzorować stary bruk. Kostka postarzana dostępna na wzorach Bruk Prosty I (szary, czerwony, grafitowy), Mosaic (light, dark, color, gothic) i Fantazja (light, dark). 

więcej
Kostka brukowa Starobruk Kostka brukowa Starobruk

Najpopularniejszy typ kostki brukowej nawiązujący swoim wyglądem do dawniej układanego bruku miejskiego. Dlatego Starobruk to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy poszukują tradycyjnego wzornictwa. Klasyczny wzór i miękko zaokrąglone krawędzie sprawiają, że ta kostka brukowa stwarza niepowtarzalny efekt. 

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323
kom. (+48) 691204904

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Mszana/Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 661221222
kom. (+48) 731035736
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER