MaxBud Centrum Kostki Brukowej przejdź do sklepu
pokaż

Asortyment

strona 6 z 7
Piccola Piccola

Kostka Piccola to niezastąpiony materiał wszelkich aranżacji opartych na łukach, kołach i okręgach. Swoją plastyczność Piccola zawdzięcza formie, w której występuje. Pięć różnej wielkości trapezów tworzy system o dużych możliwościach aranżacyjnych. Drobne elementy zgrabnie układają się w gęste wzory, sprawiając, że nawierzchnia jest wiodącą ozdobą posesji.

więcej
Picola Picola

Płukana powierzchnia szlachetnych płyt Picola i wyraźnie widoczne otoczaki doskonale komponują się wśród zieleni. Bliskie naturze kolory subtelnie harmonizują z otoczeniem.
Płyty zwracają uwagę obfitością kamyków i wyraźnie porowatą fakturą.

więcej
Plato Plato

Kostka brukowa Plato to nowoczesne i wygodne rozwiązanie do aranżacji nawierzchni
wokół domu i w ogrodzie. Duże, wygodne formaty nierównomiernie ubarwionych kamieni
dają nieograniczone możliwości tworzenia prostych, lecz eleganckich przestrzeni.
Bruk Plato dostępny jest w ciepłej i zimnej kolorystyce, która doskonale współgra
ze szlachetnymi kostkami brukowymi, a łączenie dużych kamieni Plato z małymi,
bez fazowymi kostkami (np. Palio czy Naturo), pozwala kreować interesujące wzory i dekory.
Wykorzystaj możliwości aranżacyjne!  

więcej
Płyta ażurowa Płyta ażurowa

Poprzez wzornictwo i parametry techniczne płyta ażurowa wykorzystywana głównie jest w budowie parkingów, podjazdów garażowych, spadków w terenie. Ażury wypełnia najczęściej trawa lub drobne kruszywo co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszej galanterii betonowej przez długi okres czasu bez ingerencji człowieka. 

więcej
Płyty tarasowe Unique Stone Płyty tarasowe Unique Stone

Płyta tarasowa Unique Stone (prostota formy, funkcjonalność) ma szerokie zastosowanie na miejskich pasażach, skwerach i chodnikach, ale przede wszystkim płyty tarasowe Unique Stone nadają się do tworzenia unikalnych kompozycji zarówno wokół domu, a także w ogrodzie, na tarasie, balkonie jak również wokół basenu. 

więcej
Quadro Quadro

System Quadro, podobnie jak Modena, umożliwia tworzenie matematycznych układów, choć obie grupy różni nieco kształt i wielkość poszczególnych form. Prosty kształt i powierzchnia kostek Quadro jest bardzo praktyczna. Poszczególne elementy nie posiadają bocznych faz dzięki czemu fugi są wąskie i bardzo regularne.

więcej
Qubo Qubo

Qubo to postarzana wersja niewielkiej kostki Pepito. Sprawdzi się zarówno jako oryginalny detal na nawierzchni z prostych płyt lub kostek z kolekcji Decco Antico, jak i samodzielny materiał, tworzący niezwykle estetyczną, niebanalną powierzchnię. Uniwersalna kolorystka pozwoli na skomponowanie aranżacji wpisującej się tak w nowoczesną, jak i rustykalną czy klasyczną stylistykę. Qubo to także świetna alternatywa dla kostek z granitu czy bazaltu.

więcej
Romano Romano

Postarzana faktura kostki Romano wpisuje się w niezmiennie popularny styl vintage. Modny w każdej dziedzinie kierunek kształtuje charakter nawierzchni ułożonej z drobnych elementów.

więcej
Stary Bruk Gdański Stary Bruk Gdański

Stary Bruk Gdański to tradycyjna kostka brukowa o lekko zaokrąglonych narożach
i krawędziach. Dzięki takiej formie kamienia spoinowanie jest mniej widoczne i powstaje optyczny efekt wypukłości. Aranżacje ze Starego Bruku Gdańskiego przyciągają uwagę, podkreślają klasykę i prostotę formy. Nadaj swojemu otoczeniu zabytkowy charakter.  

więcej
Torino Torino

Pastelowa barwa i subtelna faktura zainspirowane zostały naturalnym łupkiem. Płyty Torino, wytwarzane według wysokich wymagań technologii wet-cast, są trwałą podstawą tarasów i ogrodowych patio. Wyrazisty styl nawierzchni w kolorze caldo przenosi posesje w klimat śródziemnomorski. To dobry wybór zarówno dla domów nowoczesnych, jak i tych z historią.

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 324701196
kom. (+48) 785244255
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER