MaxBud Centrum Kostki Brukowej przejdź do sklepu
pokaż

Asortyment

strona 5 z 7
Naturo Naturo

Naturo to szlachetna kostka brukowa stylizowana na naturalny granit. Wygląd kamienia
w połączeniu z płukaną powierzchnią dodają kostce walorów estetycznych. Małe rozmiary, nieregularne kształty kamieni oraz bogata kolorystyka pozwalają realizować każdy projekt
i indywidualny pomysł. Daj się ponieść wyobraźni!  

więcej
Nostalit Nostalit

System kostek Nostalit zawiera różnorodne kształty. Dwa trapezy, kwadrat, trzy różnej wielkości prostokąty i dwa rodzaje kostek dwumodułowych to najbardziej urozmaicona grupa w linii Decco. Kostki Nostalit wyróżnia forma oraz delikatnie wypukła powierzchnia o profilowanych, półokrągłych bokach. Grupa Nostalit zdążyła się już mocno zadomowić, zarówno w ofercie Libetu, jak i na licznych posesjach. To bardzo popularna kostka, która do tej pory zyskała sporą grupę zwolenników.

więcej
Obrzeże 6x20x100 szare Obrzeże 6x20x100 szare Cena: 12,18zł

Obrzeże 6x20x100cm doskonale sprawdza się jako wykończenie tarasów, alejek parkowych, ścieżek ogrodowych, chodników, dziedzińców oraz pasaży. Wzór składa się z jednego powtarzalnego elementu. 

Rozmiar (cm) - 6x20x100

Ilość sztuk na palecie - 48

Waga palety [kg] - 1233
 

więcej
Ogrodzenia posesyjne Ogrodzenia posesyjne

Kompleksowe systemy ogrodzeń WIŚNIOWSKI to funkcjonalność,bezpieczeństwo i estetyka. 

http://www.wisniowski.pl/ 

więcej
Palio Palio

Palio to kostka należąca do grupy bruków o wyjątkowych możliwościach wzorniczych. Gładka, pozbawiona faz powierzchnia oraz drobne wymiary w kilku trapezowo-prostokątnych kształtach pozwalają kształtować nawet bardzo wymyślne kontury nawierzchni i skomplikowane mozaikowe wzory. Szeroka paleta kolorów daje nieskończone możliwości aranżacyjne, ograniczone jedynie kreatywnością projektanta. Palio nada przestrzeni nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju klimat. Uwolnij swoją wyobraźnię!

Palio dostępne jest również w wersji postarzanej. Nieregularne brzegi i poprzecierana nawierzchnia obijanego Palio w kolorze brązowego melanżu doskonale komponują się ze wszystkim barwami kostki w wersji klasycznej. 

więcej
Palisada kwadratowa Palisada kwadratowa

Palisady kwadratowe wspaniale nadają się do ukształtowania wszelkich skwerków czy zróżnicowanych poziomów. Dzięki palisadzie teren jest uporządkowany i wygląda estetycznie. Idealnie nadaje się do aranżacji i dekoracji w ogrodzie. Powierzchnia górna tej palisady nawiązuje stylem do kształtu starobruku. 

więcej
Palisada okrągła Palisada okrągła

Palisady okrągłe wspaniale nadają się do ukształtowania wszelkich skwerków, zakrętów, zróżnicowanych poziomów. Dzięki palisadzie teren jest uporządkowany i wygląda estetycznie. Idealnie nadaje się do aranżacji i dekoracji w ogrodzie. 

więcej
Pastella Pastella

Pastella to szlachetna kostka brukowa z dodatkiem kamieni szlachetnych i piasku kwarcowego. Płukana powierzchnia, eksponująca barwne kruszywa dodaje nawierzchni elegancji i harmonii. Praktyczne formaty kamieni oraz trzy kolory pozwalają projektować ciekawe, ponadczasowe nawierzchnie. Zainspiruj się klasyką! 

więcej
Pastella Pastella

Płyty Pastella urzekają swoim gustownym, stonowanym charakterem. Prosty, duży format
oraz dwa kontrastowe kolory są idealną podstawą do zaprojektowania oryginalnej nawierzchni. Zwiększając możliwości aranżacyjne szlachetne płyty betonowe Pastella można komponować razem z naturalnymi kamieniami i kostkami brukowymi. Wybierz własne, stylowe rozwiązanie.

więcej
Piccola Piccola

Drobne, trapezowe kostki Piccola zostały stworzone do realizacji szczególnie zakręconych pomysłów. Mają imponujące doświadczenie we wszelkich aranżacjach opartych na łukach, kołach i okręgach Dodatkową zaletą tej kreatywnej grupy jest szeroki wybór kolorów. Naturalny odcień barw sprawia, że można je dowolnie zestawiać, komponując niepowtarzalne motywy.

więcej
INFOLINIA
Rybnik
tel. (+48) 324222323

Skoczów
tel. (+48) 334795395
kom. (+48) 669442662

Jastrzębie-Zdrój
tel. (+48) 324701196
kom. (+48) 785244255
ZAPYTAJ O OFERTĘ
NEWSLETTER